Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lektorzy

 

 

     mgr MAGDALENA KANIA (język angielski) Dyrektor Szkoły Języków Obcych ant

Od ponad 20 lat prowadzę Szkołę Języków Obcych ant. Jestem również trenerem edukacji i metodykiem nauczania języka angielskiego. Całe moje życie to rozwój i nauka. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Trener Zdolności Poznawczych na Uniwersytecie SWPS oraz Akademii Autora i Akademii Trenera DOS-ELTea, podczas których zdobyłam wiedzę i doświadczenie w zakresie tworzenia materiałów edukacyjnych oraz prowadzenia profesjonalnych szkoleń. 
Pracuję z różnymi grupami wiekowymi, ale specjalizuje się w pracy z młodzieżą i dorosłymi, bo zapewnia mi to nieustanną dawkę wyzwań intelektualnych i mobilizuje do ciągłego rozwoju.  

Prywatnie również nie idę na łatwiznę - jestem pasjonatką ekstremalnie długich, pieszych wędrówek. Zawsze chętnie doradzę i mam uśmiech dla każdego.  Jak to żartobliwie dodaje mój przyjaciel - pod warunkiem, że wypiłam już swoją poranną, mocną kawę.

 

     mgr ANNA KŁACZEK (język niemiecki)

Już w szkole średniej zaplanowałam, że zostanę nauczycielką języka niemieckiego. Cel osiągnęłam i na szczęście mogę robić to co kocham. Uczenie innych sprawia mi ogromną satysfakcję. Lubię obserwować postępy moich uczniów i kursantów. Moje zajęcia cechuje przede wszystkim miła atmosfera, która ma znaczący wpływ w całym procesie nauczania. Chętnie uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach krajowych i zagranicznych, dzięki którym mogę wprowadzać ciekawe rozwiązania na zajęciach. Jestem fanką myślenia wizualnego, które przemycam w postaci notatek moich kursantom:)

W wolnym czasie uciekam w świat książek oraz mojej ogromnej słabości jaką jest wizaż... ktoś kiedyś powiedział: jedni inwestują w złoto, Ania inwestuje w pędzelki do makijażu ????

 

     mgr MONIKA SKUPIEN (język angielski) Opiekun metody Teddy Eddie

Uczenie daje mi wiele satysfakcji, lubię kontakt z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz uczenie innych motywuje mnie do samodoskonalenia. Na zajęciach stosuję różne techniki, pojawia się dużo zabaw językowych, które urozmaicają zajęcia. Do każdej grupy i każdego ucznia mam indywidualne podejście, ponieważ każdy jest inny i ma różne potrzeby.

Moim największym osiągnięciem jest moja rodzina. Pasjonuję się fotografią, podróżami i namiętnie czytam książki. 

 

     mgr MARIOLA OCHOCIŃSKA  (język angielski)

Uczenie dzieci i dorosłych wymaga dużego poświęcenia i zaangażowania, dlatego też każdy ich postęp w nauce daje mi wiele radości i satysfakcji z wykonywanego zawodu. W pracy stawiam na dobry kontakt z uczniami i naukę poprzez zabawę. Moim największym osiągnięciem jest fakt, że zrealizowałam marzenie o zostaniu nauczycielem, mimo że nie miałam już 20 lat.

Kocham też taniec i ruch wszelkiego rodzaju, uprawiam fitness.

 

     mgr KAROLINA WAWRZYNIAK (język angielski) 

Nauczanie daje mi dużo satysfakcji, w szczególności, kiedy widzę postępy moich uczniów oraz radości – praca z dziećmi i młodzieżą pozwala oderwać się od rzeczywistości i poczuć trochę dziecięcej beztroski. Na początku lubię poznać swoich uczniów, wprowadzić ich zainteresowania, hobby do wspólnej nauki, a także staram się, aby polubili nasze zajęcia i chętnie na nie uczęszczali. 

Poza nauczaniem angielskiego uprawiam jogę, piekę ciasta i czytam horrory.

 

     mgr BARTŁOMIEJ TAJAK  (język angielski) Kierownik biura SJO ant

Kieruję biurem i administracją SJO ant już od kilku lat, praca pozwala mi łączyć rozwój zawodowy z moją pasją. Zawsze interesowała mnie kultura Szwecji, w dzieciństwie śmiało rozmyślałem o karierze piłkarza w Francji, a przez połowę życia myślałem, że moja codzienna bawarka to napój z Niemiec :) Przy sporym rozstrzale zainteresowań jednak na stałe zawładnął mną język angielski i obszary anglojęzyczne. Ukończyłem studia pedagogiczne, jak też i biznesowe właśnie w języku angielskim. W szkole jak i w biurze można liczyć na pomoc i inspirację. Największym plusem jest kontakt z ludźmi, dobra atmosfera w kadrze i poczucie "misji". urozmaicającej np. papierkowe powinności :) Na własnych zajęciach rzadko udaje mi się zostać w jednym miejscu na dłużej niż pięć minut, staram się sięgać nietypowych środków i ciekawych tematów (przy czym z pewnością nagminnie nadużywam muzyki), często używam sztuki lub mediów rozrywkowych jako materiału lekcyjnego, aczkolwiek zawsze staram się po pierwsze poznać zainteresowania swoich słuchaczy i korzystać z nich przy budowaniu lekcji.

 

 

     ALEKSANDRA SKORUPA  (język angielski) 

Szaleństwo! Przygoda! Energia! Wyzwanie! To właśnie ja - Ola :) Uczenie innych sprawia mi przyjemność, jest dla mnie przygodą i nieraz wyzwaniem. Co najbardziej pasjonuje mnie w językach obcych? Możliwość komunikowania się bez ograniczeń! Kocham podróżować, poznawać różnorodną kulturę i zwyczaje. Jestem osobą towarzyską i pełną energii!

Interesuję się również muzyką i kocham spotykać się z moimi przyjaciółmi! :) 

 

 

      mgr KAROLINA PUCHALSKA - język francuski

Salut! Nazywam się Karolina. Jestem lektorem języka francuskiego z wieloletnim doświadczeniem. Odkąd pamiętam zawsze chciałam zostać nauczycielką. Pokochałam język francuski od pierwszego usłyszanego słowa. Od tego momentu  wiedziałam, że francuski to język, który kocham i chcę poznawać a w przyszłości wiedzę z nim związaną i zdobytą przekazywać innym. Każde moje zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze. Zawsze podchodzę indywidualnie do każdego kursanta, starając się najlepiej zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Jestem osobą z dużą dawką pozytywnej energii i pomysłowości. Na moich zajęciach nie istnieje coś takiego jak nuda. Język francuski to nie tylko mój zawód, ale i pasja.

Kocham modę francuską, szczególnie styl Coco Chanel, współczesną literaturę francuskojęzyczną jak również pieczenie pysznych francuskich tart. Bardzo lubię ruch, dlatego też czynnie gram w tenisa ziemnego. Zapraszam wszystkich chętnych do odkrywania razem ze mną języka francuskiego. :)

 

 

    lic. AGNIESZKA ŚLAZYK (język angielski)

Od czasów bycia małą dziewczynką lubiłam uczyć się języków obcych i nie mogłam zrozumieć dlaczego moi rówieśnicy ich nie lubią. Lubię również wyzwania. Dlatego uczę. Uwielbiam ten moment, kiedy uczeń/uczennica zmienia zdanie na temat nauki angielskiego i mówi " It's awesome!". Ogromnie cieszy mnie, że po moich lekcjach chcą odnosić sukcesy z tego przedmiotu w szkole i nie tylko. Ich zapał daje największą radość i satysfakcję z tego co robię. Moje zajęcia wyróżnia przyjazna atmosfera i kontrolowany luz;) Duża dawka śmiechu i zaufania. Największym osiągnięciem jest moja szczęśliwa rodzina, ale także czerpanie radości z wykonywania pracy jaką lubię.

Poza pracą lubię spacery, książki- szczególnie kryminały i muzykę, która towarzyszy mi zawsze:) 

 

 

Nasze placówki
TOP